Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

EXTINDERE, REABILITARE ȘI DOTARE DISPENSAR MEDICAL, COMUNA GUȘOENI, JUDEȚUL VÂLCEA

Număr anunț
SCN1010458
Autoritate contractantă
COMUNA GUSOENI (PRIMARIA GUSOENI JUD. VALCEA) (CUI 2573845)
Furnizor / câștigător
ELECTROVALCEA SRL (CUI 5071860)
Cod CPV
45215100-8 · Lucrari de constructii de cladiri pentru servicii sanitare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.174.058,91 RON
Valoare atribuită
1.173.322,65 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
07.08.2018 15:36
Anunț de atribuire
SCNA1005559
Termen limită
28.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1018829

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
ELECTROVALCEA SRL CUI RO 5071860
Asociați 1

Valoare atribuită

1.173.322,65 RON

din 1.174.058,91 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 736,26 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.