Atribuită Cumpărare directă

-DEO CAMERA AIRWICK REZERVA=10 BUC -SAIBA PLATA M6=20 BUC -PIULITA M5=20 BUC

Număr anunț
DA33754806
Autoritate contractantă
Comuna Glodeanu Silistea (Primaria Comunei Glodeanu Silistea) (CUI 4088219)
Furnizor / câștigător
OMNI MARKET SRL (CUI 18520545)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
230,92 RON
Valoare atribuită
230,92 RON
Data publicării
01.08.2023 11:09
Data finalizării
02.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

230,92 RON

din 230,92 RON estimat