Atribuită Cumpărare directă

TN2421 TN-2421 CARTUS TONER BLACK COMPATIBIL 100% NOU CU CHIP BROTHER HL2312 2352 2372 2512 2352

Număr anunț
DA33754823
Autoritate contractantă
SPITALUL DE RECUPERARE BRADET (CUI 4543972)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112,20 RON
Valoare atribuită
112,20 RON
Data publicării
01.08.2023 11:09
Data finalizării
02.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112,20 RON

din 112,20 RON estimat