Atribuită Cumpărare directă

pachet verificare instalatie de hidranti exteriori stingatoare

Număr anunț
DA33755030
Autoritate contractantă
COMUNA IANA (CUI 3394325)
Furnizor / câștigător
GRUP-STING GUARD S.R.L. (CUI 40638750)
Cod CPV
35111000-5 · Echipament de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.979 RON
Valoare atribuită
2.979 RON
Data publicării
01.08.2023 11:09
Data finalizării
02.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.979 RON

din 2.979 RON estimat