Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii la cladiri

Număr anunț
DA33755054
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Resurse si de Asistenta Educationala Ilfov (CUI 19039281)
Furnizor / câștigător
HOMEDEPO CSK SRL (CUI 38008290)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.548,64 RON
Valoare atribuită
19.548,64 RON
Data publicării
01.08.2023 11:09
Data finalizării
02.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.548,64 RON

din 19.548,64 RON estimat