Atribuită Cumpărare directă

PAT SPITAL CU 3 SECTIUNI - LATERALE inox CULOARE ALB CU ALBASTRU

Număr anunț
DA33755496
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
33192120-9 · Paturi de spital (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.485 RON
Valoare atribuită
22.485 RON
Data publicării
01.08.2023 11:09
Data finalizării
02.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.485 RON

din 22.485 RON estimat