Atribuită Cumpărare directă

lucrari de instalatii electrice

Număr anunț
DA33755568
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE UTILITATE PUBLICA DE ADMINISTRARE A FONDULUI LOCATIV SI A CIMITIRELOR (CUI 13035159)
Furnizor / câștigător
UNIEL SERV SRL (CUI 6392442)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
817,23 RON
Valoare atribuită
817,23 RON
Data publicării
01.08.2023 11:09
Data finalizării
02.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

817,23 RON

din 817,23 RON estimat