Atribuită Cumpărare directă

Cartus inkjet 301XL color OEM

Număr anunț
DA33755692
Autoritate contractantă
URBIS S.A. Baia Mare (CUI 10250004)
Furnizor / câștigător
PRINTFLEET S.R.L. (CUI 43257769)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680 RON
Valoare atribuită
1.680 RON
Data publicării
01.08.2023 11:09
Data finalizării
02.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680 RON

din 1.680 RON estimat