Atribuită Cumpărare directă

Huse protectie saltea si perne

Număr anunț
DA33756171
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului Sector 4 (CUI 17226151)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
39512300-7 · Huse pentru saltele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.855,36 RON
Valoare atribuită
16.855,36 RON
Data publicării
01.08.2023 11:09
Data finalizării
02.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.855,36 RON

din 16.855,36 RON estimat