Atribuită
Anunț de participare
Piese de schimb pentru autocamioane DAC
- Număr anunț
- SCN1010396
- Autoritate contractantă
- U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
- Furnizor / câștigător
- MOBIANA COM SRL (CUI 6962713)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 647.940,50 RON
- Data publicării
- 07.08.2018 14:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1004514
- Termen limită
- 21.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018670
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa nr 1 la caietul de sarcini.xlsx.p7s
- Caiet de Sarcini.doc.p7s
- Declaratie persoane cu functie de decizie.doc.p7s
- FisaDate_DF1018670.pdf
- Formulare si modele doc PS.doc.p7s
- ProiectAcordCadruSiContract.doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 647.940,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Piese autocamion DAC 1 | 289.468,80 RON | — | |
| 2 | Piese autocamion DAC 2 | 315.792 RON | MOBIANA COM | — |
| 3 | Piese autocamion DAC 3 | 42.679,70 RON | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MOBIANA COM SRL CUI RO 6962713
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DANEX AUTO IMPEX SRL CUI RO 14228824
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ADETRANS SRL CUI RO 2213161
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.