Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat

Delegarea gestiunii prin concesionare a serviciului de iluminat public din Comuna Jilava, județul Ilfov.

Număr anunț
PC1001734
Autoritate contractantă
COMUNA JILAVA (CUI 4420791)
Furnizor / câștigător
STREET LIGHTING SRL (CUI 27987656)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.389.413,23 RON
Valoare atribuită
9.256.150,50 RON 1,4% sub estimat
Data publicării
11.10.2021 18:21
Anunț de atribuire
PCA1000495
Termen limită
27.10.2021 10:00
Documentație de atribuire
DF1127200

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
STREET LIGHTING SRL CUI RO27987656
Asociați 1

Valoare atribuită

9.256.150,50 RON

din 9.389.413,23 RON estimat 1,4%

Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 133.262,73 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.