Atribuită
Cumpărare directă
Switch MIKROTIK CRS310-1G-5S-4S+IN
- Număr anunț
- DA33756507
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02046 CONSTANTA (CUI 18649249)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.160 RON
- Valoare atribuită
- 7.160 RON
- Data publicării
- 02.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 03.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.