Atribuită Cumpărare directă

LOCTITE 518

Număr anunț
DA33757072
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI 2490570)
Furnizor / câștigător
REFUGIU SRL (CUI 1832240)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.536 RON
Valoare atribuită
7.536 RON
Data publicării
02.08.2023 11:09
Data finalizării
03.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.536 RON

din 7.536 RON estimat