Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,0% sub estimat
“Servicii de proiectare pentru intocmire proiect tehnic, detalii de executie, documentatii necesare pentru obtinerea avizelor, acordurilor si autorizatiilor aferente obiectivului de investitii, asistenta tehnica din partea proiectantului si executie lucrari pentru obiectivul de investitie: „MODERNIZARE DRUM DC78 SI DC 104, COMUNA BIRCHIS, JUDETUL ARAD”
- Număr anunț
- SCN1010295
- Autoritate contractantă
- Comuna Birchis (CUI 3519127)
- Furnizor / câștigător
- SYLC CON TRANS SRL (CUI 16356935)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.807.205 RON
- Valoare atribuită
- 5.284.053,24 RON 9,0% sub estimat
- Data publicării
- 07.08.2018 12:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1021508
- Termen limită
- 30.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018603
Documente
Documentația de atribuire
- Clauze contractuale.doc (2).doc (2).doc (2).doc.p7s
- FisaDate_DF1018603.pdf
- Liste fara valori.pdf.p7s
- Memoriu part II .pdf.p7s
- Memoriu part I.pdf.p7s
- Modele de formulare.docx (1).docx (1).docx (1).docx.p7s
- PLANSE .rar.p7s
- PLASANSA 2.rar.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SYLC CON TRANS SRL CUI 16356935
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SUPER CONSTRUCT SRL CUI RO 4152460
Oferta 3
Individuala
Ofertant
COMPACT-PRODUCT SRL CUI RO 7323424
Valoare atribuită
5.284.053,24 RON
din 5.807.205 RON estimat
9,0%
Adjudecat la 91,0% din estimat · economie 523.151,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.