Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 39,3% sub estimat
Achizitie servicii de spalatorie si curatatorie uscata a articolelor textile
- Număr anunț
- CN1004270
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
- Furnizor / câștigător
- SALESIANER MIETTEX SRL (CUI 17480221)
- Cod CPV
- 98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.620.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.804.085 RON 39,3% sub estimat
- Data publicării
- 19.09.2018 17:59
- Anunț de atribuire
- CAN1009690
- Termen limită
- 25.10.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 181-410193
- Documentație de atribuire
- DF1023734
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru - Model.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI SPALATORIE.pdf.p7s
- Contract subsecvent - Model.docx.p7s
- FisaDate_DF1023734.pdf
- FORMULAR OFERTA.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SALESIANER MIETTEX SRL CUI RO 17480221
Valoare atribuită
2.804.085 RON
din 4.620.000 RON estimat
39,3%
Adjudecat la 60,7% din estimat · economie 1.815.915 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.