Atribuită
Cumpărare directă
Ulei ATF 220 1l - GL.27 PMG; ULEI EVOL FULL-TECH FE 5W-30 5 L - GL.12.UDL
- Număr anunț
- DA33757694
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- BARDI AUTO SRL (CUI 12966353)
- Cod CPV
- 09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 407,40 RON
- Valoare atribuită
- 407,40 RON
- Data publicării
- 02.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 04.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.