Atribuită Cumpărare directă

APTAMIL ANTIREGURGITARE*300G// RECUPERARE PEDIATRICA AUGUST 2023

Număr anunț
DA33758107
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33692300-0 · Produse pentru nutritie enterala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
346,50 RON
Valoare atribuită
346,50 RON
Data publicării
02.08.2023 11:09
Data finalizării
03.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

346,50 RON

din 346,50 RON estimat