Atribuită Cumpărare directă

Studiu de audibilitate

Număr anunț
DA33758454
Autoritate contractantă
COMUNA MIRCEA VODA (CUI 4514632)
Furnizor / câștigător
AXATEL SERVICE SRL (CUI 16853357)
Cod CPV
98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
02.08.2023 11:09
Data finalizării
03.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat