Atribuită Cumpărare directă

ADBLUE RENAULT 10L

Număr anunț
DA33758908
Autoritate contractantă
Consiliul National pentru Studierea Arhivelor Securitatii (CUI 12932750)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
24957000-7 · Aditivi chimici (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.228,60 RON
Valoare atribuită
1.228,60 RON
Data publicării
02.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.228,60 RON

din 1.228,60 RON estimat