Atribuită Cumpărare directă

MOTORINA EURO - 5

Număr anunț
DA33759427
Autoritate contractantă
Comuna Cudalbi (Primaria Cudalbi) (CUI 3655919)
Furnizor / câștigător
AGROMYSMONI SRL (CUI 32849951)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.560 RON
Valoare atribuită
11.560 RON
Data publicării
02.08.2023 11:09
Data finalizării
03.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.560 RON

din 11.560 RON estimat