Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 82,5% sub estimat

ELECTROZI SI PRODUSE DE SUDURA

Număr anunț
CN1006451
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
SFERA SRL (CUI 13765161)
Cod CPV
44315200-3 · Materiale de sudura (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
513.299,39 RON
Valoare atribuită
89.598,02 RON 82,5% sub estimat
Data publicării
15.11.2018 08:14
Anunț de atribuire
CAN1011941
Termen limită
21.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1031732

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
SFERA SRL CUI RO 13765161

Valoare atribuită

89.598,02 RON

din 513.299,39 RON estimat 82,5%

Adjudecat la 17,5% din estimat · economie 423.701,37 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.