Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,6% sub estimat
Lenjerie de pat
- Număr anunț
- SCN1022166
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- ELITEX SRL (CUI 5681981)
- Cod CPV
- 39512000-4 · Lenjerie de pat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.412,50 RON
- Valoare atribuită
- 27.825 RON 27,6% sub estimat
- Data publicării
- 24.10.2018 16:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1011276
- Termen limită
- 13.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1029154
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ELITEX SRL CUI RO 5681981
Oferta 2
Individuala
Ofertant
NOVA TEX TRADING S.R.L. CUI RO 32291900
Valoare atribuită
27.825 RON
din 38.412,50 RON estimat
27,6%
Adjudecat la 72,4% din estimat · economie 10.587,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.