Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI DE EXCAVARE, INCARCARE SI TRANSPORTUL PAMANTULUI

Număr anunț
DA33759896
Autoritate contractantă
COMUNA MARGINENI (CUI 2612928)
Furnizor / câștigător
CUMPĂT ALEXANDRU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 26386046)
Cod CPV
45112000-5 · Lucrari de excavare si de terasament (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.140 RON
Valoare atribuită
32.140 RON
Data publicării
02.08.2023 11:09
Data finalizării
03.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.140 RON

din 32.140 RON estimat