Atribuită Cumpărare directă

45233222-1 Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)

Număr anunț
DA33760178
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "PAVEL DAN" CAMPIA TURZII (CUI 4722390)
Furnizor / câștigător
DCM PAVAJ SRL (CUI 28410000)
Cod CPV
45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
86.700 RON
Valoare atribuită
86.700 RON
Data publicării
02.08.2023 11:09
Data finalizării
03.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

86.700 RON

din 86.700 RON estimat