Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

Servicii de proiectare pentru elaborare documentaţii tehnice aferente obiectivul de investiţii ”Reabilitare și dotare Cămin Cultural sat Galați”

Număr anunț
SCN1022025
Autoritate contractantă
Oras Zlatna (CUI 4331031)
Furnizor / câștigător
PROGESCOM SRL (CUI 11526818)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.500 RON
Valoare atribuită
20.300 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
24.10.2018 11:01
Anunț de atribuire
SCNA1009378
Termen limită
08.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1028834

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
PROGESCOM SRL CUI 11526818

Valoare atribuită

20.300 RON

din 20.500 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.