Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,6% sub estimat
Furnizare , montare si punere in functiune agregat aer conditionat (chiller)
- Număr anunț
- SCN1010169
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- COOL AIR SYSTEM SRL (CUI 27372650)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 347.225,22 RON
- Valoare atribuită
- 307.005 RON 11,6% sub estimat
- Data publicării
- 07.08.2018 09:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1006102
- Termen limită
- 30.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018703
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
COOL AIR SYSTEM SRL CUI RO 27372650
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TRANE ROMANIA SRL CUI 15928982
Valoare atribuită
307.005 RON
din 347.225,22 RON estimat
11,6%
Adjudecat la 88,4% din estimat · economie 40.220,22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.