Atribuită Cumpărare directă

MOTOCOASA STIHL FS 120 1.8CP

Număr anunț
DA33760448
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI 16914128)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
16320000-4 · Masini de cosit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.689,75 RON
Valoare atribuită
1.689,75 RON
Data publicării
02.08.2023 11:09
Data finalizării
03.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.689,75 RON

din 1.689,75 RON estimat