Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 40,5% sub estimat
Servicii DE ASIGURARE FACULTATIVA A CLADIRILOR,INSTALATIILOR ANEXE,CONSTRUCTIILOR SPECIALE SI A CONTINUTULUI ACESTORA IMPOTRIVA TUTUROR RISCURILOR
- Număr anunț
- SCN1021988
- Autoritate contractantă
- Societatea de Transport Bucuresti STB SA. (CUI 1589886)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66513200-1 · Servicii de asigurare a constructiilor impotriva tuturor riscurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150.000 RON
- Valoare atribuită
- 89.219,21 RON 40,5% sub estimat
- Data publicării
- 24.10.2018 09:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1010470
- Termen limită
- 14.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028811
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1028811.pdf
- FORMULARE .docx.p7s
- MODEL CONTRACT.pdf.p7s
- SVA 40 - ASIGURAREA FACULTATIVA A CLADIRILOR - 14.03.2018.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Oferta 2
Individuala
Ofertant
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 3
Individuala
Ofertant
Valoare atribuită
89.219,21 RON
din 150.000 RON estimat
40,5%
Adjudecat la 59,5% din estimat · economie 60.780,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.