Atribuită Cumpărare directă

REACTIVI

Număr anunț
DA33760531
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BIHOR (CUI 4348769)
Furnizor / câștigător
PROTAR SERVICE SRL (CUI 5066847)
Cod CPV
24200000-6 · Coloranti si pigmenti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
431,50 RON
Valoare atribuită
431,50 RON
Data publicării
02.08.2023 11:09
Data finalizării
03.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

431,50 RON

din 431,50 RON estimat