Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,8% sub estimat

“Reparație rampă de încărcare – descărcare liniile 13 – 14 Stația CF Târgu Mureș” SRCF Brasov

Număr anunț
CN1005625
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Cod CPV
45241100-9 · Lucrari de constructii de chei (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
622.851,44 RON
Valoare atribuită
592.980,99 RON 4,8% sub estimat
Data publicării
24.10.2018 09:30
Anunț de atribuire
CAN1011363
Termen limită
03.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1028872

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

592.980,99 RON

din 622.851,44 RON estimat 4,8%

Adjudecat la 95,2% din estimat · economie 29.870,45 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.