Atribuită Cumpărare directă

ORGANIZATOR MEDICAMENTE 4 COMPARTIMENTE

Număr anunț
DA33760779
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI 1359259)
Cod CPV
33680000-0 · Articole farmaceutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
922,50 RON
Valoare atribuită
922,50 RON
Data publicării
02.08.2023 11:09
Data finalizării
03.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

922,50 RON

din 922,50 RON estimat