Atribuită Cumpărare directă

101-003 Cablu placa neutrala reutilizabila, lungime cablu 4.5 m, Erbe VIO / ICC / ACC, Erbe T-Serie

Număr anunț
DA35997093
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
21.06.2024 13:52
Data finalizării
25.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON