Atribuită
Anunț de participare
Furnizare GPL.
- Număr anunț
- SCN1009992
- Autoritate contractantă
- TRANSPORT CALATORI EXPRESS SA PLOIESTI (CUI 1355770)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09133000-0 · Gaz petrolier lichefiat (GPL) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 285.000 RON
- Valoare atribuită
- 379.913,70 RON
- Data publicării
- 07.08.2018 08:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1005983
- Termen limită
- 23.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018576
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
379.913,70 RON
din 285.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro