Atribuită Cumpărare directă

Furnizare si montaj echipamente loc de joaca pentru Comuna Lupsanu Judetul Calarasi

Număr anunț
DA33762014
Autoritate contractantă
COMUNA LUPSANU (CUI 3796764)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
43325000-7 · Echipament pentru parcuri si terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55.102,88 RON
Valoare atribuită
55.102,88 RON
Data publicării
02.08.2023 11:09
Data finalizării
03.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55.102,88 RON

din 55.102,88 RON estimat