Atribuită Cumpărare directă

Cateter periferic BD Venflon Pro Safety 22G 0.9x25mm, albastru (box*50)

Număr anunț
DA33762027
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33141327-8 · Ace cu orificiu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.850 RON
Valoare atribuită
44.850 RON
Data publicării
02.08.2023 11:09
Data finalizării
03.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.850 RON

din 44.850 RON estimat