Atribuită
Cumpărare directă
Analiza financiara dosare decont conform Ghidurilor Solicitantulu
- Număr anunț
- DA33762188
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- TOP CLASS MIX SERVICES SRL (CUI 18221519)
- Cod CPV
- 66171000-9 · Servicii de consultanta financiara (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 92.700 RON
- Valoare atribuită
- 92.700 RON
- Data publicării
- 02.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 03.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.