Atribuită Cumpărare directă

Lucrări de reparații la hidroizolație terasa mare la imobil existent

Număr anunț
DA33762282
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
Furnizor / câștigător
CS EXPERT CONSTRUCT IMPEX S.R.L. (CUI 424901)
Cod CPV
45261310-0 · Lucrari de hidroizolare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300.778 RON
Valoare atribuită
300.778 RON
Data publicării
02.08.2023 11:09
Data finalizării
09.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

300.778 RON

din 300.778 RON estimat