Atribuită Cumpărare directă

ASPIRATOR WD4V-20/5/22 1.628-201 40KW/AN

Număr anunț
DA33762326
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BISTRITA-NASAUD (CUI 7641428)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
483,20 RON
Valoare atribuită
483,20 RON
Data publicării
02.08.2023 11:09
Data finalizării
02.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

483,20 RON

din 483,20 RON estimat