Atribuită Cumpărare directă

GRIS 1 KG.

Număr anunț
DA33762545
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
ROMICS SRL (CUI 3286722)
Cod CPV
15625000-5 · Gris (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.038 RON
Valoare atribuită
1.038 RON
Data publicării
02.08.2023 11:09
Data finalizării
03.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.038 RON

din 1.038 RON estimat