Atribuită Cumpărare directă

Seringa cu ac 10 ml / Seringi de 10 ml din 3 componente LUER SLIP

Număr anunț
DA33763143
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
CRAD-RO SRL (CUI 13920524)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.040 RON
Valoare atribuită
2.040 RON
Data publicării
02.08.2023 11:09
Data finalizării
04.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.040 RON

din 2.040 RON estimat