Atribuită
Cumpărare directă
CLORURA DE SODIU 9 mg/ml/NATRII CHLORIDUM 500 ML
- Număr anunț
- DA33763241
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC RUPEA (CUI 4384516)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI 13591928)
- Cod CPV
- 33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 591,40 RON
- Valoare atribuită
- 591,40 RON
- Data publicării
- 02.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 04.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.