Atribuită Cumpărare directă

Achizitie Fierastrau cu banda, 400 W

Număr anunț
DA35998984
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0418 BUCURESTI (CUI 4204267)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
43812000-8 · Echipament de taiere cu ferastraul (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.376,47 RON
Data publicării
21.06.2024 13:52
Data finalizării
25.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.376,47 RON