Atribuită Cumpărare directă

Teava dreptunghiulara otel, 100x50x3 mm

Număr anunț
DA33763793
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44330000-2 · Bare, tije, sarma si profile utilizate in constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
623,34 RON
Valoare atribuită
623,34 RON
Data publicării
02.08.2023 11:09
Data finalizării
03.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

623,34 RON

din 623,34 RON estimat