Atribuită Cumpărare directă

Contract cadru de furnizare și montaj a maxim 28 aparate de aer condiționat tip inverter

Număr anunț
DA33763836
Autoritate contractantă
Autoritatea de Supraveghere Financiara (CUI 31588130)
Furnizor / câștigător
INTEGRAL MEGA SERVICE SRL (CUI 16028750)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.826 RON
Valoare atribuită
74.826 RON
Data publicării
02.08.2023 11:09
Data finalizării
03.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.826 RON

din 74.826 RON estimat