Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de renovare

Număr anunț
DA33764102
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC PETRU CUPCEA SUPURU DE JOS (CUI 17337834)
Furnizor / câștigător
CIORAN DORIN VASILE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 24890160)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.032 RON
Valoare atribuită
35.032 RON
Data publicării
02.08.2023 11:09
Data finalizării
06.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.032 RON

din 35.032 RON estimat