Atribuită Cumpărare directă

Achizitie tablete competitii JU-JITSU

Număr anunț
DA33764113
Autoritate contractantă
Federatia Romana De Arte Martiale (CUI 4203571)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.781,44 RON
Valoare atribuită
3.781,44 RON
Data publicării
02.08.2023 11:09
Data finalizării
03.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.781,44 RON

din 3.781,44 RON estimat