Atribuită Cumpărare directă

ANVELOPE TRACTOR

Număr anunț
DA35995454
Autoritate contractantă
Giurgiu Servicii Locale S. A. (CUI 31039442)
Furnizor / câștigător
J. MAAS CAR TRUCK S.R.L. (CUI 44484123)
Cod CPV
55900000-9 · Servicii de vanzare cu amanuntul (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.192 RON
Data publicării
20.06.2024 13:52
Data finalizării
25.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.192 RON