Atribuită Cumpărare directă

Leptin Sandwich ELISA

Număr anunț
DA33764393
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.625 RON
Valoare atribuită
1.625 RON
Data publicării
02.08.2023 11:09
Data finalizării
04.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.625 RON

din 1.625 RON estimat