Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERA P 2300272500410=46.41 MC; P2300272500420=240.32 MC; P2300272500430
- Număr anunț
- DA33764398
- Autoritate contractantă
- OCOLULSILVIC VALEA MURESULUI RA (CUI 21731216)
- Furnizor / câștigător
- FOREST DARIUS & EMANUEL S.R.L. (CUI 40113866)
- Cod CPV
- 77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.371,65 RON
- Valoare atribuită
- 25.371,65 RON
- Data publicării
- 02.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 03.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.