Atribuită Cumpărare directă

Intocmire documentatie pt. obtinerea AC pt. finalizare lucrari de drumuri in com. Cincu, jud. Brasov

Număr anunț
DA33764916
Autoritate contractantă
Comuna Cincu (CUI 4443469)
Furnizor / câștigător
PRINFO S.R.L. (CUI 3050801)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.480 RON
Valoare atribuită
7.480 RON
Data publicării
02.08.2023 11:09
Data finalizării
03.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.480 RON

din 7.480 RON estimat